Kurucular

IMG_3574

 

 

Metin Kurtuluş NEVRUZ
Yönetim Kurulu Başkanı

Nevruz, 1965 yılında Kayseri‘de doğdu. Öğrenimine Kayseri’de Başlayan M.Kurtuluş Nevruz, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesini bitirerek eğitim hayatını sonlandırdı.İnşaatçı bir babanın oğlu olan M.Kurtuluş NEVRUZ, aktif olmayan beton tuğla fabrikasını faaliyete geçirerek, iş hayatına erken yaşta atılmıştır.1992 yılında 2. şirketi olan TEKSİM GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ firmasını kurarak aktif çalışmalarına devam etti. 1998 yılında yine sektöre bağlı BİS KARGO firmasını, 2000 yılında da TEKSİM TEKSTİL ANTREPOCULUK firmasını faaliyete geçirdi.Kara nakliyesi sektöründe faaliyete devam eden BİS KARGO firmasına 2006 yılında ULUSLARARASI LOJİSTİK HİZMETLERİ’ni ekleyerek hizmet alanını genişletti.Son olarak 2010 yılında yine ULUSLARARASI LOJİSTİK HİZMETLERİ sağlayan BCT LOGİSTİCS firmasını faaliyete geçirdi.Bilişim sektöründe faaliyetine devam eden TÜRKKEP KAYITLI ELEKTRONİK POSTA HİZMETLERİ firmasına 2012 yılında yatırımcı oldu ve Yönetim Kurulu Başkanlığını üstlendi.2014 yılında Engelli çocuklar için bir Sosyal Girişimcilik projesi olarak Ankara Bizim Çocuklar Spor Kulübü‘nü hizmete açtı.Anadolu Beşiktaşlılar Derneği Üyesidir.

IMG_3566

 

 

Sibel KANCAOĞLU
Yönetim Kurulu Üyesi&Kulüp Müdürü

Kancaoğlu, 1967 yılında Ankara’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladı. 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldu.

1989-90 yıllarında USA Californiya’da lisan, zayıflama programları ve sporcu beslenmesine yönelik eğitim aldı. 2013 Temmuz ayına kadar SSK ve Sağlık Bakanlığı’na bağlı çeşitli birimlerde diyet uzmanı olarak çalıştı.

Ankara’da Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde diyetisyen olarak görev yaptıkdan sonra emekliye ayrıldı.

Ankara Bizim Çocuklar Derneği’nin Yönetim Kurulu’nda Genel Sekreter ve Ankara Bizim Çocuklar Spor Kulübü’nde Kulüp Müdürü olarak görev yapmaktadır.

2003 yılında dünyaya getirdiği ve otizmle tanışmasına, otizmi anlamasına ve yaşamına vesile olan bir kız çocuğu var.