Programlar

SPOR PROGRAMLARI

Eğitim süreci, bireyin motor becerilerdeki eksikliklerinin dışında, yaşamını devam ettirmede ve uyumda zorlanması durumuna göre şekillendirilir.

Programlarımız 4 aylık belirlenen hedefler şekilde uygulanmaktadır. Programlar elektronik posta yolu ile ailelere iletilir, takip etmeleri sağlanır. Dönem sonun da eğitim raporlarımızı ve gelişim videolarımızı aile ile birlikte değerlendirme fırsatı yaratılır, Böylelikle ailelerimiz çalışmaların içinde tutulmuş olur. Beceri eğitiminde öğrenme ve genelleme evresi en az 4 aydır.

SOSYAL EĞİTİM&YAŞAM PROGRAMLARI

Özel sporcu antrenörlerimiz eşliğinde çocuklarımız, öğrendikleri becerileri uygulama alanlarına ve sosyal etkinlikler ile hayata dahil olmayı,biz de varız demeyi öğreniyorlar.

OKUL EĞİTİM&KAYNAŞTIRMA PROGRAMLARI

Özel sporcu antrenörlerimiz, çocuklarımıza eğitim-öğretim hayatında ki aksamaları yada oluşabilecek durumları ortadan kaldırmak için, planlanmış bir program doğrultusunda özel eğitim öğretmenleri, psikologlar ve terapistlerin yönlendirmeleri ile okul hayatlarına eşlik etmektedir.

SANATSAL EĞİTİMLER

Spor kulübümüz ve derneğimiz bünyesinde uzman piyano ve resim&seramik eğitmenleri eşliğinde çocuklarımıza farklı bir etkinlik, yaratıcılık yönlerini ve motivasyonlarını arttırma çalışmaları uygulamaktayız.